http://www.GazetaOra.com

GazetaOra.com

Shkodranët: Na falni Anna dhe Michael!

    Shkodranët: Na falni Anna dhe Michael!

Pas vrasjes së rëndë të ndodhur në Prekal të Shkodrës, kanë reaguar edhe qytetarët e qytetit veriperëndimor. Ata kanë dalë në sheshin kryesor të qytetit dhe kanë lëshuar mesazhe paqeje,

Lexo artikullin e plotë

Ministrat harrojnë fjalën e Ramës, nisin pushimet

    Ministrat harrojnë fjalën e Ramës, nisin pushimet

Pas zgjedhjeve edhe ministrat kanë të drejtë për pak pushim. Fundjavën e kaluar paparazzi i Panorama ka kapur ne plazh ministren e integrimit Klajda Gjosha. Gati një vit pas lindjes

Lexo artikullin e plotë

Ministri i FSK-së Haki Demolli priti në vizitë lamtumirëse atasheun ushtarak të SHBA-ve në Kosovë majorin Thomas Melton

    Ministri i FSK-së Haki Demolli priti në vizitë lamtumirëse atasheun ushtarak të SHBA-ve në Kosovë majorin Thomas Melton

Ministri i FSK-së zoti Haki Demolli priti dje, në vizitë lamtumirëse atasheun ushtarak të SHBA-ve në Kosovë majorin Thomas Melton. Gjatë shërbimit të tij dy vjeçar në Kosovë, në kuadër

Lexo artikullin e plotë

Tahiri: Një kompani serbe do të ketë licencë të përkohshme

  Tahiri: Një kompani serbe do të ketë licencë të përkohshme

Kosova është e gatshme që të vazhdojë dialogun me Serbinë në Bruksel me ndërmjetësimin e Bashkimit Evropian, e takimi i

Lexo artikullin e plotë

Fatmir Limaj: Askush nuk guxon t’i thotë “jo” bashkësisë ndërkombëtare

  Fatmir Limaj: Askush nuk guxon t’i thotë “jo” bashkësisë ndërkombëtare

Fatmir Limaj, Kryetar i Nismës për Kosovën, në emisionin “Komiteti” të Gazetës Express që transmetohet në RTK, ka thënë se

Lexo artikullin e plotë

Vriten 2 turistë çek në Dukagjin qëllohen duke lëvizur në makinë

  Vriten 2 turistë çek në Dukagjin qëllohen duke lëvizur në makinë

Vriten 2 turistë çek në Dukagjin qëllohen duke lëvizur në makinë   SHKODËR- 2 turistë çek janë ekzekutuar me armë

Lexo artikullin e plotë

FOTO / VIDEO Deputetja serbe reagon ndaj “Republikës së Kosovës”

  FOTO / VIDEO Deputetja serbe reagon ndaj “Republikës së Kosovës”

Deputetja serbe reagon ndaj “Republikës së Kosovës” Kur në Kuvendin e Kosovës u përdorën fjalët: “Të nderuar deputetë të Kuvendit

Lexo artikullin e plotë

VIDEO / FOTO : Zbulohet plani për ”Parkun e Paqes”

  VIDEO / FOTO : Zbulohet plani për ”Parkun e Paqes”

Zbulohet plani për ”Parkun e Paqes” Ura mbi lumin Ibër do të rirregullohet në dy anët mënyrë që të jetë

Lexo artikullin e plotë
Arte / Letërsi
    Përshtypje nga libri “KUJTIM I HIDHUR”, të autorit Shaip Ademaj

Përshtypje nga libri “KUJTIM I HIDHUR”, të autorit Shaip Ademaj

Shaip Ademaj Dhe libri i Tij i parë KUJTIM I HIDHUR Tregime Shkëndija – Prishtinë, 2013   Libri “KUJTIM I HIDHUR”, me autor Shaip Ademaj, është një vepër-investim me vlerë,

Lexo artikullin e plotë
    Taig lëshon Jailbreak për IOS 8.4 

Taig lëshon Jailbreak për IOS 8.4 

Nuk ka vonuar, TaiG ka lëshuar menjëherë versionin 2.2.0 të programit të tij që ofron mundësinë për të bërë Jailbreak edhe për versionin më të ri iOS 8.4. Pak minuta

Lexo artikullin e plotëTranslate GazetaOra.com

AlbanianCroatianDanishDutchEnglishFinnishFrenchGermanItalianMacedonianNorwegianPersianPolishPortugueseSlovenianSpanishSwedishTurkish

Në Facebook

MarketingIsa Haziri Photography

Inxhizojme dasma ne HD kualitet

Urban Graphics Gjilan
Kallxo.com - Lajmero korrupcionin
stopkorrupsionit.al - Stop korrupsionit
Alsat-M ekskluzivisht ne DiasporaTV
IPTV Shqip DiasporaTV
Gazeta ORA - Lajme Shqip on Android
Interneti shqiptar - GazetaOra.com