Daphne Joy i lë pa fjalë të gjithë me fustanin e tejdukshëm

Këngëtari Jason Derulo nuk kishte humbur kohë për të uruar të dashurën Daphne Joy për shfaqjen e modës në ‘New York Fashion Week’.

1278
Shpallje

28-vjeçja ishte paraqitur me një fustan-rrjetë i cili s shfaqte krejtësisht linjat e modeles.

On the catwalk: Daphne let almost everything hang out in the mesh dress by Willfredo Gerardo that had two strategically placed pasties

Edhe pse ishte kujdesur që t’i mbulonte hiret me copëza plastike, të pranishmëve nuk u kishte hyrë edhe shumë n ë punë imagjinata, transmeton ORAinfo.

Daphne Joy i lë pa fjalë të gjithë me fustanin e tejdukshëmCongratulated new squeeze: The R&B artist posted htis photo on his Instagram with the sweet message: ‘U did great 2night babe’

Jason dhe Daphne kanë bërë të ditur lidhjen muajin e kaluar dhe që prej atëherë gjithmonë shihen së bashku.

Përndryshe, Joy është nënë a Sir Jackson, djalit 3-vjeçar të reperit 50

DiasporaTV
Shpallje