E diel, 12 Korrik, 2020

Ja çfarë meshkuj i pëlqejnë

Duhet të lexoni

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer...

LAJMI I FUNDIT/ Rritet numri i rasteve të infektuara, kurba nuk njeh zbritje

Sërish numër i lartë rastesh me Covid-19 në Vend, ku gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 90 raste...

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Nicole Scherzinger nuk i pëlqen meshkujt, të cilët mendojnë se janë tërheqës dhe seksi. Këngëtarja mahnitëse, 37-vjeçare, e cila ishte ndarë muaj më parë nga ngasësi profesional i “Formula One”, Lewis Hamilton, ka simpati për dikë që është i mirëfilltë, i vëmendshëm dhe që ka dell për humor. “Në qoftë se ju mund të më bëni të qesh, atëherë kjo është një veti të cilën e adhuroj shumë.

Unë shikoj për një djalosh i cili ka një ndjenjë të madhe të humorit dhe që është vërtet i lezetshëm. Unë nuk pëlqej djemtë që mendojnë se janë tërheqës dhe seksi, por një djalë që është vërtet gjenial dhe i vëmendshëm”, ka deklaruar ajo. Nicole është e kënaqur pasi ajo dhe Lewis janë duke negociuar për kushtet e ndarjes, pasi që familjet e tyre ishin të lidhura me njëra-tjetrën gjatë marrëdhënies së tyre disavjeçare.

Image

“Ne jemi miq dhe kjo është vërtet bukur pasi jemi duke komunikuar përsëri. Unë nuk e di se çfarë sjell e ardhmja. Mendoj se është gjithmonë e mirë për njerëzit që fillimisht të punojnë në lidhje me veten e tyre dhe pastaj për miqësitë e tyre. Familjet tona janë të afërta. Kjo ndodh kur jeni me dikë për disa vjet. Pra, është mirë që ne jemi miq”, ka theksuar ajo.

“Por unë nuk jam në periudhë të takimeve. Kam qenë aq e fokusuar në punë dhe nuk e di se çfarë sjell e ardhmja. Momentalisht çështjen e dashurisë e kam lënë anash, por kjo nuk do të thotë se nëse gjej ndonjë djalosh i cili vërtet ia vlen të jem me të, atëherë me siguri se nuk do ta refuzoj. Por gjithsesi se do të jem mjaft e kujdesshme në përzgjedhjen e të dashurit të ri, kjo për faktin se kam pasur lidhje të dështuara në të kaluarën”, ka përfunduar Nicole. Në anën tjetër, ajo tashmë ka filluar punën në këngë të reja, të cilat do të përfshihen në albumin e saj të ri.

Image
SourceZëri

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

KRUJË/ Arrestohen 4 të rinj, shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare dhe …

Policia e Krujës ka arrestuar 4 persona që ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan...

Petro Koçi: Përtej dallimeve partiake, të vazhdojmë procesin e aplikimit për dëmet e tërmetit

Kryetari i Partisë Socialiste, Njësia nr.6, Petro Koçi i ka bërë thirrje banorëve të Kombinatit të prekur nga dëmet e tërmetit të aplikojnë për...

Rëndohet situata në Infektiv, 4 persona në rrezik për jetën

Katër persona kanë humbur jetën tek Infektivi gjatë 24 orëve të fundit për shkak të koronavirusit. Ndërkohë ISHP ka konfirmuar 93 raste të reja me koronavirus...

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 420 testime për të dyshuar...

Shëngjin/ Mbytet 34- vjeçari nga Kosova, i mori jetën një gropë në det

Është gjetur i mbytur në bregdetin e Lezhës një 34 vjeçar nga Ferizaj, Kosovë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (10 korrik), trupi i...

Më shumë artikuj të ngjajshëm