Është zbuluar sot një listë e gjatë me të gjithë të dashurit e të femrës më të famshme të botës në këto momente, Kim Kardashian. Ndërsa ka lënë të gjithë të çuditur fakti se mes tyre është edhe një prej futbollistëve më të famshëm në botë, me të cilin bukuroshja ka kryer marrëdhënie seksuale.

Ai është Cristiano Ronaldo, futbollist i shumëpërfolur në fushë dhe jashtë saj.

Ylli i Real Madridit është përfshirë në një listë të gjatë të meshkujve me të cilët besohet se kishte marrëdhënie seksuale gruaja e tanishme e reperit Kanye West, Kim Kardashian.

Kjo është lista e plotë e publikuar nga “newswirengr.com”.

Lista e të dashurve të Kim Kardashian:

TJ Jackson (1994-1998)

Damon Thomas (2000-2004)

Julian St. Jox (2001)

Ray J (2002)

Nick Lachey 2006

Nick Cannon (Shtator 2006- janar 2007)

Fonsworth Bentley (2006- Shkurt 2007)

Marquis Houston (Mars 2007)

Evan Ross (Maj 2007)

Reggie Bush (2006, gjatë lidhjes me Ray J-(2009/2010)

Christiano Ronaldo (Prill 2010)

Shengo Deane (Prill 2010)

Miles Austin (Qershor 2010)

Michael Copon (Tetor 2010)

Jon Mayer (Tetor 2010)

Gabriel Aubrey (Nëntor 2010)

Kris Humphries (m. 2010-2013)

Kanye West (2007-)

Also Brett Lockett, The Game, 50 cent, Scott Storch (nuk ka datë).