‘The Voice UK’ dhe ‘X Factor’ në luftë për Rita Orën

11471
Shpallje

Rita Ora ka thënë se ‘X Factor’ dhe ‘The Voice UK’ janë duke luftuar që ta kenë atë në shoun e tyre.

Ajo deri më tani ka qenë pjesë e të dy këtyre garave për zbulimin e talentëve të rinj në muzikë, dhe ka thënë se është e lumtur që bëhet një garë e tillë për të, transmeton Koha.net.

“Shpresoj që të vazhdojnë të luftojnë për mua. Nuk e di se çka do të ndodhë, por kjo më pëlqen”, ka thënë ajo për The Sun.

25 vjeçarja nuk ka konfirmuar se në cilën prej tyre do të shkojë, pasi është e fokusuar në albumin e saj të ri.

“Ende nuk kam vendosur, sepse jam e fokusuar në incizimin e albumit të ri. Ende nuk kam filluar bisedimet për ndonjë gjë”, ka thënë Rita.

Në vitin e saj të parë në X Factor ishte pikërisht kandidatja e Rita Orës, Louisa Johnson që kishte fituar në sezonin e 12 të këtij shou të talentëve të rinj.

DiasporaTV
Shpallje