Shpallje

12670159_10208539994835536_4088096634292695734_nRattle sapo ka publikuar videoklipin e tij më të ri “Vet ke gabu”.

Kënga dhe teksti është punuar nga vet Rattle, ndërsa videoklipin e kanë realizuar Focus Media.

Kënga dhe video klipi janë mirëpritur nga fans-at e Rattle dhe më gjërë.

Rattle premton se kjo këngë është vetëm fillim i kthimit të fuqishë.