Veton Brahimaj premton befasi në Miss-Mister Super Model në Serbi

Shpallje
Veton-Brahimaj
Veton-Brahimaj

Miss-Mister Super Model do mbahet me daten 5 Maj ne Serbi.

Para se te niset ne Serbi Vetoni premton befasi ne garen me te madhe te bukurise ne Ballkan, ku do te marrin pjese Kosova, Mali i Zi Serbia, Greqia, Maqedonia dhe shume shtete te tjera.

Marrja e çmimit ne kete spektakel e ben Vetonin me me shume fame.

Vetoni Brahimaj ka marre pjese edhe ne spektakle te tjera si ne Miss-Mister Insternacional Albania Kosova ku ka fitur Best Model Kosova 2016.

Veton-Brahimaj
Veton-Brahimaj

Vetoni perfaqeson Kosoven ne Gara bukurije ne Ballkan.

Per Gazeta Ora, perpos premtimit, Vetoni tha se nese merr cmim ne Serbi, do te kete te drejte te perfaqesoj Kosoven ne garat ne Turqi, Amerike, dhe ne disa kompeticione tjera.

Vetoni nuk harron te permend dhe falenderoj organizatorin Kreshnik Husaj, Kika nga BigBrother 8 e poashtu nuk harron te falenderoj edhe Gazeten Ora qe e ndjek hap pas hapi ne karieren e tij.