Shpallje

liorPamjet vizuele qe na sjell ky klip,na ndalojne ne momentet e historise sonte  te lare me gjak.

Vete Liori nuk e ka perjetuar pasi eshte vetem 8 vjeq  ,por veshja me te cilin prezantohet  dhe skenat e ndryshme ne te cilat ai shfaqet na duket sikur te jete bashkohes i Heronjeve tane te cileve  ua dedikon kete kenge dhe klip.

Muzika dhe teksti i kenges eshte punuar nga  Hekuran Bllaca ndersa orkestrimi nga Gjevat Rushiti.

Liori Hajdari eshte 8 vjeq dhe jeton ne Kamenice. Edhe pse ne kete moshe ai tashme  eshte nje emer i njohur ne muziken shqiptare , pasi kenga me klip  qe sapo ka lansuar nuk eshte e para , por deri me tani ka realizuar shume kenge dhe klipe , ku mund te theksojme  bashkepunimin me Gold Ag ne kengen ” Shqipja ne valle ” etj.

Me poshte keni mundesine te shikoni videoklipin e tij  me te ri – Heronjet
(Material i punuar nga TVR)