Vjollca Haxhiu ft. Shkelzen Jetishi - Hakmarrje
Vjollca Haxhiu ft. Shkelzen Jetishi - Hakmarrje
Shpallje

ArkivaShqip në YouTube ka publikuar një këngë të lehtë të kënduar në duet nga Vjollca Haxhiu dhe Shkelzen Jetishi – Xeni.

Muzika dhe orkestrimi i kësaj kënge është kryer nga truri i krijuesit të njohur shqiptar  Wirusi

Tekstin e ka shkruar i palodhuri Ilir Berani ndërsa producent është EmraCom.

Të ceket se Styling në këtë video klip e ka kryer Dona Matoshi./GazetaOra.com