Shpallje

Valltarja Donjeta Kosumi, e njohur nga të gjithë me pseudonimin Kallashi, ka prezantuar të dashurin e saj.

Deri më tani ajo e kishte “fshehur” të dashurin duke mos e treguar. Por, sot është zbuluar se kush është ai.

Bëhet fjalë për modelin Berat Behramaj i cili duhet thënë se është një nga meshkujt më seksi kosovar.

Ka qenë pikërisht Berati ai që ka postuar një foto nga biseda e tij me Kallashin ku kjo e fundit ka xhelozuar pas mesazheve të shumta që modeli ka marrë dhe i ka shkruar: “Shih po më tradhëton”.

Ndërsa modeli i përgjigjet se ajo është një dhe e vetmja për të dhe në Instastory shkruan: “Të dua”.