Shpallje

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur pasditen e djeshme në Tiranë, ku një debat mes motrave ka përfunduar në sherr me thika.

Sipas Shqiperia Ime, që përcjell GazetaOra.com, Klementina A, 49 vjeçe, banuese në rrugën “Karaman Ylli”, Tiranë, në shtëpinë e saj, ka kërcënuar dhe më pas goditur me thikë në dorë motrën, V. A., 58 vjeçe.

58-vjeçarja V.A. bëri kërkesë në polici për lëshimin e urdhrit të mbrojtjes së menjëhershëm.Pas miratimit të urdhrit, Policia e Tiranës arrestoi Klementina A. Duke i sekuestruar kësaj të fundit thikën.