Shpallje

Genta Ismaili njihet per energjine e shumte qe pasqyron ne skene por edhe ne klipet e saj ajo vjen cdo here e me shperthyese. Ne klipin e ri Genta duket tejet seksi

Por mbase ne klipin e ri ju nuk keni vene re nje detaj i cili shfaq Genten pa te brendshme. Ne sekonden e 33 shihet qe kengetarja nuk ka te brendshme.

Me shume sensuale sec duhet Genta ne kete klip te ri ne bashkepunim me Albatritin dhe Nurteel. Si duket ajo di te jete gjithmone provokuese. /shqiperiaime.al