Shpallje

Një atentat me armë zjarri ka ndodhur ditën e sotme në mbrëmje te kryqëzimi i “Komunës së Parisit” në Tiranë.

Ngjarja ka ndodhur para pak minutash, ndërsa mësohet se një person është qëlluar dy herë me armë zjarri. I plagosuri udhëtonte në mjetin me targë AA777RT dhe thuhet se është 24-vjeç.

Ende nuk dihet emri i tij dhe gjëndja shëndetësore. Policia është në vendngjarje.