E hënë, 13 Korrik, 2020

Kriminelët shqiptarë mes maleve me para. Emrat…

Duhet të lexoni

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I)

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I) Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II) Dieta liberale e Shpendit III (DLS III) Shkruan:...

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer...

LAJMI I FUNDIT/ Rritet numri i rasteve të infektuara, kurba nuk njeh zbritje

Sërish numër i lartë rastesh me Covid-19 në Vend, ku gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 90 raste...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Kriminelët Shqiptarë në Britani të Madhe janë duke shfaqur pasurinë e tyre duke bërë selfie së bashku me mijëra funte kesh, shkruan “The Sun”.Kriminelë të ndryshëm të shtetit të varfër të Ballkanit, po mburren në mediat sociale duke treguar se janë të lumtur që do të kthehen në shtëpi me furtunat e tyre, transmeton Gazeta Blic.

Disa madje kanë fotografuar vetveten pasi kanë arritur në këtë vend me sukses.Agjencia Kombëtare e Krimit në Britani e ka quajtur fluksin “një kërcënim të madh” për shkak të lidhjeve të drejtpërdrejta të kriminelëve me Amerikën Jugore dhe rrjetet e trafikimit seksual.

Ata thanë: “Grupet shqiptare të krimit kanë krijuar një profil me ndikim të lartë brenda krimit të organizuar në Mbretërinë e Bashkuar”, shkruan “The Sun”, transmeton Gazeta Blic.

Mes tyre, në fotografi shihet edhe Olsi Behluli, i cili është duke bërë 11 vjet burg për posedim të heroinës dhe kokainës në vlerë prej 4 milionë funtash.

Fotografia e “aktorit” 24 vjeç, rrethuar me plotë 250 mijë funta, është zbuluar nga policia.Ardi Beshiri, u burgos kur në çorapet e tij u gjet kokainë, dhe një grumbull parash iu gjet përderisa po e mbante në shpatullën e tij.

Një imazh tjetër shfaqë, Bes Besiajn i cili përpiqet të “hante” një grumbull të madh të hollash.Luan Plakici, i cili është duke bërë 23 vjet burg për kontrabandimin e 60 grave në prostitucion, është parë të mbajë një pako shënimesh nën divanin e tij, shkruan “The Sun”, transmeton Gazeta Blic, përcjell GazetaOra.com

  1. Populli e ka pranu ket marrveshje dhe e vetmja qe e ka kundershtu fuqishesh është Vetvendosja sepse kur i bojke protestat dilishin vetem 500 veta e tash krejt muni me i akuzu por Vetvendosje kurrsesi se dihet mir qka ka bo

  2. A moj Kimete kur te thojsha qe nuk din me shkru dhe analiz.Jooooooooo!!!!!!!!!
    Vet ti je qe me shkrimet tuaja i perkrahe kunderkanditatet.Pse nuk rahatohesh kurr me keto shkrime.Nuk je gazetare.Je rrogtare.Hajt te shkruaj diqka qe shitet.Kujdesu qka shkruan ne te kaluaren per te shkruar sot.Ka qene dasht te jesh ne dituri per strategjin e Kosoves ne keto ndarje prej thenjes se pare te lansuar gjate zgjedhjeve.”Nuk ka bashkim te krahut t luftes”. Jo keta se bejne diqka por kuptimi ndermjet rreshtave ka qen dasht te kuptosh.E honger AKR me Gjakoven(patriota te ngutshem ne situata delikate) por sidomos me Mitrovic, kukukuku papaki nuk eshte ka e din se qka mi gjet me politika ditore. E honger LDK me komuna profitabile si nje parti jo agresive qe e hane shume dialogun.E hongriiiiii edhe WW me Prishtinen-ju mbyll goja per ymer e kader.Edhe keta te fundit ja filluan te flasin diqka tjeter ne TV e diqka tjeter me dyer te mbyllura.Kimete pash zoten shkruaj diqka te menqur sepse je trimeresh dhe te gjithe e dijme qe ti din.

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

Dieta liberale e Shpendit III (DLS III)

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I) Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II) Dieta liberale e Shpendit III (DLS III) Shkruan:...

Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II)

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I) Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II) Dieta liberale e Shpendit III (DLS III) Shkruan: Dr. Shpend Pula Te nderuar, po...

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I)

Dieta Liberale e Shpendit I (DLS I) Dieta Liberale e Shpendit II (DLS II) Dieta liberale e Shpendit III (DLS III) Shkruan: Dr. Shpend Pula Qellimi i shkrimit...

KRUJË/ Arrestohen 4 të rinj, shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare dhe …

Policia e Krujës ka arrestuar 4 persona që ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare. Gjithashtu janë...

Petro Koçi: Përtej dallimeve partiake, të vazhdojmë procesin e aplikimit për dëmet e tërmetit

Kryetari i Partisë Socialiste, Njësia nr.6, Petro Koçi i ka bërë thirrje banorëve të Kombinatit të prekur nga dëmet e tërmetit të aplikojnë për...

Më shumë artikuj të ngjajshëm