Shpallje

Instrumentalisti i mirënjohur dhe ndër më të mirët në shqiptari dhe më gjërë Robert Berisha, që tani kaplon skenën muzikore si solist, doli edhe me një këngë të rë që do të marrë zemrat e fansave anembane trojeve shqiptare dhe në diasporë.

Margarita quhet kënga që Robert Berisha ka plasuar këtë verë të 2017-tës.

Roberti në spot paraqitet me klarinetistin Sinan Kajtazi. Muzikën e kësaj kënge e ka bërë llapjani nga Podujeva Fitim Namani që njihet në qarqet e estradës shqiptare që prej më shumë së 15 vite.

Video klipi është punuar nga ONYX./GazetaOra.com