E diel, 12 Korrik, 2020

Marihuana mbuloi Shqipërinë dhe Kosovën, ja 5 gjëra që nuk i dini për Kokainën! / VIDEO

Duhet të lexoni

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer...

LAJMI I FUNDIT/ Rritet numri i rasteve të infektuara, kurba nuk njeh zbritje

Sërish numër i lartë rastesh me Covid-19 në Vend, ku gjatë 24 orëve të fundit janë shënuar 90 raste...

56 deputetë LVV, 44 së bashku partitë tjera

Në sondazhin e fundit të UBO Consulting del se nëse do të mbaheshin zgjedhjet e parakohshme nacionale në muajin...
GazetaOra.com është platformë informative e pavarur dhe e saktë. Për të mundësuar vazhdimin e punës tonë, për të ju informuar shpejtë, saktë dhe paanshëm, na duhet ndihma juaj me donacion. Ndihma juaj do të lehtësonte ekzistencën e kësaj ore të pavarur në dorën tuaj. Paraprakisht ju falenderojmë.

Për të dhuruar donacion, ju lutemi klikoni "Donate" mëposhtë:

Ne videon mëposhtë do të keni rastin të kuptoni 5 gjëra që nuk i dini për Kokainë.

Derisa në Kosovë mund të bleni marihuanë në çdo dyqan që Sony Play Station dhe duket qartë që është rrjet i organizuar.

Policia nuk i pengon në veprimtarinë e tyre fare, dhe tani duhet të keni kujdes që të mos i hyni rrugës së përdorimit të kokainës.

Kokaina përpos që do të ju bankrotoj sepse kushton më shtrenjtë sesa marihuana, ju do të vjedhni në shtëpinë tuaj fillimisht, pastaj do të kërkoni borgj nga të afërmit tuaj me arsyetimet e papara, e në fund do të jeni borgj në shëndetin e trupit tuaj!

Kur dëgjoni se një i ri ka vdekur nga sulmi në zemër ose në tru, e para që mund të ju shkoj në mendje është përdorimi i kokainës.

Kokaina ngrit të rrahurat e zemrës, shpejton qarkullimin e gjakut (rritet shtypja e gjakut në trup) dhe kështu kolapsohet organizmi i njeriut.

Shikoni videon mëposhtë

Artikulli paraprakPërballë rezignatës morale
Artikulli tjetërRehati në Atdhe…

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutemi shkruani emrin tuaj këtu

Ky sajt përdor Akismet-in për të pakësuar numrin e mesazheve të padëshiruara. Mësoni se si përpunohen të dhënat e komentit tuaj.

Më të rejat

KRUJË/ Arrestohen 4 të rinj, shfrytëzuan seksualisht një 17-vjeçare dhe …

Policia e Krujës ka arrestuar 4 persona që ushtronin veprimtari kriminale në fushën e kultivimit të kanabisit dhe shfrytëzuan...

Petro Koçi: Përtej dallimeve partiake, të vazhdojmë procesin e aplikimit për dëmet e tërmetit

Kryetari i Partisë Socialiste, Njësia nr.6, Petro Koçi i ka bërë thirrje banorëve të Kombinatit të prekur nga dëmet e tërmetit të aplikojnë për...

Rëndohet situata në Infektiv, 4 persona në rrezik për jetën

Katër persona kanë humbur jetën tek Infektivi gjatë 24 orëve të fundit për shkak të koronavirusit. Ndërkohë ISHP ka konfirmuar 93 raste të reja me koronavirus...

LAJMI I FUNDIT/ Virusi del jashtë kontrollit, shënohet rekordi i zi brenda 24 orësh

Ministria e Shëndetësisë ka publikuar sot rekordin e ri të Covid 19. Gjatë 24 orëve të fundit janë kryer 420 testime për të dyshuar...

Shëngjin/ Mbytet 34- vjeçari nga Kosova, i mori jetën një gropë në det

Është gjetur i mbytur në bregdetin e Lezhës një 34 vjeçar nga Ferizaj, Kosovë. Ngjarja ka ndodhur pasditen e sotme (10 korrik), trupi i...

Më shumë artikuj të ngjajshëm