Ish-i burgosuri politik demanton AKR-n,përkrah fuqishëm Fehmi Feratin VV (FOTO-VIDEO)

Pas manipulimit me një video ku ai shifet afër Agim Bahtirit, ish-i burgosuri politikë i sqarohet kandidatit për kryetar të komunës së Mitrovicës nga radhet e VV-s,  Fehmi Feratit. Dhe i thotë se do ta votoj atë dhe askënd tjetër në asnjë mënyrë!

 

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz