Shpallje

Stephanie Rao është modele e njohur e cila është lindur dhe rritur në Miami, ajo me pamen e saj edhe linjat trupore i çmend të gjithë

Stephanie filloi që të merret me modelizëm që nga mosha 17 vjeçare.

Stephanie në rrjetin social Instagram ka një numër të madh të ndjekësve ku ka për aftësisht 700.000.

Me çdo poza që bon modelja i lë të gjithë pa fjalë.

Më poshtë shikoni disa fotografi të bukuroshes.

/infokosova/