Këtë javë i ftuar në emisionin n’Kosovë Show, është këngëtari nga Kosova me famë botërore, Ardian Bujupi,

Derisa po intervistohej këngëtari Bujupi, një shok i tij kurd futet në emision dhe shkelë hartën e Kosovës dhe pas këtij veprimi, udhëheqësi i emisionit e nxjerrë nga emissioni.

Shikone videon me poshte nga minuta e 35:00:

/dardaniapost/