Shpallje

Alberie Hadergjonaj është këngëtarja e njohur shqiptare e cila ka shumë vite në skenë dhe po i mbijeton asaj.

Ajo së fundi ka postuar një fotografi në llogarinë e saj në “Instagram” prej ku uron festën e 28 Nëntorit, shkruan Indeksonline.

“Gezuar Pavarsin Shqiperija ime” kishte shkruar Albëria me shumë krenari.

Ndryshe Albëria bashkëngjitur me urim ka shpërndarë një fotografi ku në sfond shihet edhe Skënderbeu dhe flamuri kombëtar shqiptar./Indeksonline/