Pas hiteve “Shih ti kishe”, “Birthday” dhe “Tarantino” Babastars publikon edhe një këngë, njofton InfoKosova

Këtë herë Ghetto Geasy dhe Skivi kanë bashkuar forcat për të sjellë projektin më të ri të titulluar “Bisha me dy koka”

Ajo çfarë ka tërhequr vëmendjen e të gjithëve është video klipi i realizuar nga XL Films.

Aty vërehet njëri nga antarët e grupit teksa rrëshqet dhe rrëzohet në borë.

Shpresojmë që ky incident të ketë kaluar me buzëqeshje dhe pa lëndime serioze.

HAHAAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHAHAHHAHAHAH veq pak se e kan lon keq qaty❤️

Publié par Fatlum Abrashi sur mardi 28 novembre 2017

/infokosova/