Shpallje

Modelja e re britanike tashmë disa herë ka dëshmuar se nuk ka aspak turp të tregoj format seksi të trupit në veshje provokuese, por tani në një aheng ka arritur ta mund edhe vetveten, transmeton Zeri.info.

Image

Demi në këtë aheng ka arritur me një fustan vërtetë provokues, ndërsa gjinjtë e saj gjigant i kanë mbajtur vetëm disa shirita, të cilët dukeshin se do të këputeshin në çdo çast.

Image

Dhe pamja e zeshkanes atraktive ka magjepsur të pranishmit, sidomos pjesën e meshkujve, të cilën nuk kanë mundur të largojnë shikimin nga gjinjtë e saj gati të zbuluar. Nuk ka dyshim se shumica e kanë pasur të vështirë që ta shikojnë në sy shkaku i kësaj dekolteje.

Dhe falë paraqitjeve të saj, ajo tashmë ka bërë një armatë shumëmilionëshe të adhuruesve nëpër rrjetet sociale./ZERI