Shpallje

Bukuroshja Morena Taraku, vite më parë ka qenë Miss Kosova, ndërsa tani i është kthyer muzikës në të cilën rrugë po ecën mjaftë mirë, shkruan ORAinfo.

Ajo njihet për bukurin dhe format e saj trupore, të cilat edhe nuk heziton që t’i ekspozoi asnjëherë.

Ajo është shumë aktive në rrjetet sociale ku bën postime nga më të ndryshmet.

Gjithmonë shfaqet e veshur me shumë stil, e tillë ishte edhe sot me një pallto ngjyrë të verdhë, por është e njejtë me atë që kishte veshur Enca pak ditë më parë.

A e ka kopjuar Morena, Encën, ishte thjeshtë një rastësi, apo të dyja kopjuan Lorin…/ORAinfo/

These fun trips make my life colorful 🤩 Via Amsterdam 💓

A post shared by ENCA (@enca) on