Shpallje

Policia e Kosovës në raportin e saj të rregullt 24-orësh, ka bërë të ditur se është arrestuar një i dyshuari i moshës së mitur, pasi që i njëjti kishte kanosur dhe sulmuar fizikisht nën e tij.

Në kumtesën e Policisë nuk raportohet për të lënduar dhe se me urdhër të prokurorit i dyshuari i mitur është dërguar në mbajtje./ Zarfi Info/