Shpallje

Anastasia Knyazeva, vajza 6-vjeçare nga Rusia, njihet si vajza më e bukur në botë, e cila është shpallur së fundi nga një sondazh për më të bukurat e botës, duke e lënë pas francezen Thylane Blondeau, që e mbante këtë titull deri tani.

Knyazeva, i ka lënë të gjithë pa fjalë me bukurinë e saj, duke grumbulluar miliona adhurues nga e mbarë bota në rrjetet sociale, transmeton gazetametro.net

Ajo është një modele për fëmijë, dhe shumë shpejtë ka arritur të ketë vëmendjen e shumë njerëzve.

Rusja 6-vjeçare, ka sy të veçantë, me ngjyrë të kaltër, flokët kafe të gjata dhe baluket, duke e  bërë kështu të duket si një kukull./gazetametro.net