Shpallje

Është njëra ndër këngëtaret nga Shqipëria, e cila u bë e njohur gjithandej me këngën “Si trëndafil”, shkruan “Kosovarja”.

Poni, ka një zë dhe stil unik.

Ajo çdo herë në paraqitje të saj kujdeset që të duket sa më bukur.

E duket se edhe sot gjatë ditës në një dalje të saj, Poni ka kombinuar shumë bukur veshjen e saj.

Kjo foto që do e shihni tani na e sjell një Poni si gjithë të kuruar mirë. Madje pamja dhe stili i saj thjeshtë të lënë pa fjalë.

N dryshe këngëtarja ka dhe këngë të tjera të shumta por që asnjëra nuk e ka arritur famën e këngës së lartë cekur.

E me këtë rast ne ua sjellim edhe këtë këngë që ta dëgjoni edhe një herë./Kosovarja/