Shpallje
Bleona Qereti ka sjell në kujdes edhe njëherë fotosesion e para disa kohëve ku shfaqet pa brekë.

Ajo sot ka postuar një fotografi nga ai fotosesioni dhe dukej tmerrësisht seksi por kjo nuk u prit edhe mirë nga fansat e saj, shkruan Indeksonline.

Në minutat e parë të këtij postimi Bleona u bë cak i ofendimeve të fansave të cilët e kanë quajtur me fjal të ndryshme.

Përndryshe, Bleona ka rënë në sy shumë kohën e fundit për postimet e saj e sidomos ato provokative.