Shpallje

Të gjithë i kemi parë dy bukuroshet e huaja Kim Kardashian dhe Anastasia Kvitko të cilat kanë tronditur botën me të pasmet e tyre bombastike, por a ju ka shkuar ndonjëherë mendja që një shqiptare ia kalon atyre ?

Sipas Gazeta Blic bukuroshja shqiptare, e cila quhet Bella vjen nga Mitrovica, por që jeton në Suedi.

Bella është një nga vajzat me të pasmet më të tonfikuara që kemi parë këto vitet e fundit në trojet shqiptare dhe jo vetëm.

Doing what I luv 🏋🏼‍♀️

A post shared by J. Cole ❥ (@xob3lla) on

Bukuroshja 22-vjeçare e pyetur nga Gazeta Blic, ka thënë që puna e saj e përditshme në palestër ia ka mundësuar që ta këtë një trup me këto përmasa.

In my zone 💪🏼💥

A post shared by J. Cole ❥ (@xob3lla) on

“Unë ka dy vite që ushtroj rregullisht në palestër, madje shumicën e kohës e kaloi duke e ushtruar, për mua ushtrimet janë çdo gjë dhe fal ushtrimeve që bëjë çdo ditë kam arritur këto rezultate”, tha Bella.

Same but different

A post shared by J. Cole ❥ (@xob3lla) on

Bella po ashtu i ka bërë apel gjitha vajzave shqiptare që të merren me palestër, sepse siç thotë ajo për veç që dukeni mirë, ju investoni edhe në shëndetin tuaj.

Kujtojmë që 22-vjeçarja se fundmi është duke qëndruar në pushime në Tajlandë.

Në sjellim disa foto ku ajo më të vërtetë duket super seksi.

Image

Image

https://www.instagram.com/p/BYD-CxoBzrJ/?taken-by=xob3lla