Shpallje

Ditë më parë përmes rrjeteve sociale kemi parë që këngëtari Alban Mehmeti ka blerë një veturë të re të tipit ‘Porsche’ .

Këngëtari ishte i ftuar në një intervistë për emisionin ‘Mirage’, prodhim i lajmit.

Në intervistën e tij, Albani ka folur rreth projekteve të reja, publikimit të albumit me Kaltrina Selimin si dhe për jetën private.

Ndër të tjera,  ai u pyet edhe në lidhje me blerjen e veturës së re e tipit “Porsche” të cilat këngëtari i ka pasion.

Ndiqeni videon e mëposhtme nga minuta 4:4o dhe mësoni se sa është çmimi i një veture të tillë të re.