Shpallje

Cristiano Ronaldo sonte ka fituar për herë të pestë Topin e Artë.

Ylli I Real Madridit, Ronaldo ka pranuar trofeun e çmuar në një ceremoni madhështore të organizuar në Kullën e Eifellit të Parisit.

🏆 2009 🏆 2010 🏆 2011 🏆 2012 🏆 2015 🏆2018 #BallondOr #Messi 👑⚽

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

Në këtë formë portugezi është barazuar me numrin e trofeve të fituara prej sulmuesit të Barcelonës, Lionel Messit.

Ky e fundit e ka adhuruese tejet të madhe e cila është shpallur në vitin e kaluar edhe “Mis Bum Bumm”.

Muito bem obrigada 🙏🏼 hahaha 🤟🏻🤛🏻🤣

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

Por, Suzy Cortez nuk i ka pëlqyer fare kjo dhe beson se në vitin 2018 do të shpallet më i miri në botë, Messi.

Líder 10 pontos na frente dos Madrids. 😂 #ViscaBarça 💙❤🔝⚽

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

Ajo me këtë rast ka publikuar një fotografi lakuriq pran një dushi në një banjë teksa barte fanellën e katalunasve me emrin e argjentinasit ndërsa në mur shihet numri i gjashtë, që i rrëfehet numrit të titujve që do të arrinte në rast të fitores së vitit të ardhshëm të Messit.

Ndryshe, Messi deri më tani ka fituar pesë herë të titullin e Topit të Artë gjatë viteve 2009, 2010, 2010, 2012 dhe 2015.

Suzy Cortez From Brazil To the World 🌎 #football #futebol #فوتبال #calcio #soccer #fußball #足球 ⚽

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

#Repost @dailystar (@get_repost) ・・・ Miss Bum Bum @suzycortezoficial is the gift that keeps on giving 🍑

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

World Cup Muse Russia 🇷🇺 2018 ⚽ RP: @cacauoliver

A post shared by Suzy Cortez (@suzycortezoficial) on

/Gazetablic/

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz