Shpallje

Tashmë jemi mësuar ta shohim Rita Orën në sete të nxehta fotosh, por gjithashtu edhe reklama kontroverse dhe provokative, por me reklamën më të fundit për revistën “Love”, bukuroshja shqiptare i ka thyer të gjithë kufijtë e provokimit, transmeton Zeri.info.

Në të vërtetë, ajo shihet në një vallëzim që më shumë i ngjan atij erotik, ndërsa edhe veshja e saj joshëse, e ngacmon imagjinatën e çdokujt. Se si duket ajo në këtë video, mund ta shikoni në vazhdim dhe mund të vlerësoni nëse ajo vërtetë e ka tepruar këtë herë. /Zeri