Shpallje

Ajo konsiderohet si njëra ndër modelet më të kërkuara të momentit dhe fama e saj është globale

Dhe përderisa ajo po shëtiste rrugëve të Londrës, 31 vjeçarja Bella Hadid u sigurua që të gjithë sytë kah ajo, duke veshur një bluzë krejtësisht transparente.

Modelja Palestinezo-Gjermane, kishte dalë pa reçipeta me një të sipërme të zezë nga materiali tyl, që lejon që sytë të depërtojnë krejtësisht në trupin e saj të zhveshur.

Brunja kishte vënë edhe një kapele e kishte veshur një palë xhinse në formë shallvaresh, të cilat në trupin e Bellës dukeshin shumë të bukura, megjithatë, mos i provoni në shtëpi!