Shpallje

Ajo nuk është e panjohur për ekspozimin e formave trupore, e njohur si modele ë bikinive dhe vajza e gruas së futbollistit Paul Gascoigne.

Dhe Bianca Gascoigne bëri të enjten atë që ka bërë më së miri, ka shijuar detin dhe plazhin në Tenerife, përcjell Bota sot.

Ish ylli i CBB nuk i ka lënë vend imagjinatës, derisa ka pozuar në një bikini njëpjesësh të zi.

31 vjeçarja ka ngritur temperaturat në dimër, duke nxjerrë gjoksin shpërthyes dhe të pasmet bombastike. /albeu.com/