Shpallje

Dafina Zeqiri ka publikuar një video një Instastory që në mënyrë publike ka shfaqur të pasmet e saj.

Duke e vënë në fokus këtë pjesë të trupit, këngëtarja dukej shumë bombastike.

Kujtojmë që Dafina shumicën e kohës ia kushton palestrës dhe një rezultat të tillë duhet ta nxjerrë në pah. /albeu.com/