Varroset aktori Blerim Peci, moti i ligë nuk i ndalë qindra qytetarë për t’i dhënë lamtumirën! (VIDEO)

Shpallje

Komediani Blerim Peci, i cili ndërroi jetë sot u varros para pak çastesh.

Në ceremoninë e varrimin e të ndjerit kanë marrë pjesë qindra persona, pavarësisht kushteve të liga atmosferike njofton GazetaBlic

Ndryshe sot gjatë ditës u tha se Peci vuante nga një sëmundje në mëlçi. Ndryshe aktori ishte afër të dyzetave dhe kishte dy fëmijë.

Video kliko KETU

Pamjet janë shkëputur nga transmetimi direkt i portalit “Arbresh.Info”