Shpallje

Adelina Tahiri është bërë gati për të xhiruar për programet e vitit të ri.

Si gjithnjë ajo edhe kësaj radhe është munduar të shfaqet joshëse dhe seksi, shkruan Indeksonline.
Tahiri ka fokusuar veçmas gjoksin e saj.

Kujtojmë se Adelina aktualisht po shijonë një romancë dashurie, porse ende nuk e ka zbuluar mashkullin që i ka rrëmbyer zemrën.