Janë dy aktorët më të komentuar e rrjedhimisht edhe më të pashëm të ekranit turk. Fahriye dhe Burak për shumë nga fansat e tyre përbëjnë një çift ideal, përcjell ORAinfo.

Ata të dy në çdo imazh që i ofrojnë publikut paraqiten të lumtur dhe krah njëri-tjetrit.

Së fundi diçka iu ka bërë përshtypje mediave dhe publikut. Është palltoja gjigante e Fahriyes e cila iu ka rënë në sy të gjithëve.

Për më shumë shikoni çka ka veshur ajo./tritoli.com