Fotot më provokuese të Klaudias pas ndarjes nga Albi Nako (Foto)

Shpallje

Ajo shkaktoi shumë rrëmujë dhe zhurmë në rrjete sociale pasi u nda nga koreografi i njohur Albinako.

Por balerina Klaudia Pepa u vu edhe në shënjestër të sharjeve dhe ofendimeve nga fansat më së shumti për shkak të fotografive nudo dhe provokueseqë publikon në rrjetet sociale.

  

Por duket se Klaudia sërish nuk di të ndalet.

Albeu sjell për ju më lart disa nga fotot më provokuese që shkaktuan më së shumti edhe kritikat e fansave. /albeu/