Shpallje

Anxhela Martini ka befasuar me fotot e fundit qe ka publikuar ne rrjetet sociale.

Ajo tashmë ka gjetur princin e ëndrrave te saj, duke konfirmuar martesën!

Anxhela ne profilin e saj ne facebook ka shkruar: E sapo martuar natën e kaluar me njeriun e ëndrrave! Jeta jonë është një film dhe ne guxojmë ta jetojmë ashtu siç duam! Origjinale, aq sa edhe e çmendur!

Këto fotografi qe shihni vërtetojnë gjithçka!

Modelja shqiptare është martuar me miliarderin rumun, Dragos Savulescu.

   

Florim A. Gashi – Gazetaora

 

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz