Shpallje

Marina Vjollca konsiderohet prej femrave më të bukura të ekranit shqiptar. Por ky titull nuk vjen vetëm nga bukuria e saj natyrale, ajo përkujdeset maksimalisht që grimi i saj të jetë në rregull.

Marina me dasmën e saj madhështore bëri bujë në media duke sjellë mjaft imazhe të bukura nga mometet më të ëmbla ta saj dhe Getit.

Mirëpo në një ndër emisionet ku moderatore është Marina, janë publikuar disa imazhe të fytyrës së saj nga afër e që dëshmojnë se nuk ekziston përsoshmëria as te ajo./ORAinfo/