Morena e “shkrin” edhe borën (Foto)

Ajo është vazhdimisht aktive në rrjetet sociale, në të cilat numëron me mijëra ndjekës.

Këngëtarja Morena Taraku e cila po bën “namin” nëpër rrjetet sociale, në profilin e saj në Instagram ka publikuar një foto, ku dhe bora e cila bie, shkrihet nga bukuria e saj,

Ajo publikon shpesh imazhe të ndryshme nga jeta e saj, ndërsa arrin gjithmonë të rrëmbejë vëmendjen e ndjekësve.

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz