E njohur ndryshe si “supermbesa” e ish-kryeministrit Sali Berisha, Dasara Malltezi, ka një personalitet shumë të veçantë, pëlqen të eksperimentojë dhe nuk ka asnjëherë frikë nga paragjykimet.

Për të nuk ishte problem që të eksperimentonte me flokët pak muaj më parë, duke provuar rastat në njërën anë të kokës.

Ndërsa pak ditë më parë vendosi që t’i hiqte. Më 10 dhjetor Dasara tregoi në “InstaStory” se ishte gati për një tjetër ndryshim.

Të gjithë ata që i kanë provuar rastat ose kanë dashur t’i provojnë, e dinë shumë mirë që mund t’i heqin vetëm duke i prerë flokët.

Kështu bëri edhe Dasara! Nga fotot e ruajtura nga “iconstyle.al” shihet pamja e re e saj: gjysma e flokëve e qethur./DardaniaPost.com

Në këtë mënyrë tregoi edhe “piercing” e shumtë!

SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz