Në këto ditë të ftohta as aktorja Arta Nitaj nuk e ka probem të zhvishet.

Në një fotografi të publikuar në Instastory ajo shihet tejet provokative, shkruan lajmi.net

Aktorja ka zbuluar këmbët e saj seksi dhe gjoksin teksa shihet teksa nget veturën e saj. Emri i Artën u bë i njohur nga roli i ‘Xhesikës’ te seriali ‘O sa mirë’ ndërsa prej atëherë vazhdon akoma të jetë në qendër të vëmendjes.

Image
SPONZORIZIM: Për shpallje të vogla që nga viti 2000, vizitoni www.SHPALLJE.biz