Shpallje

I ftuar sot ne emisionin ‘Nje kat me larte’ qe transmetohet cdo te shtune ne In Tv ka qene Skerdi Faria, doktori plastik i Vipave qe pervec profesionit njihet edhe si nje personazh shume karizmatik ne Showbizin Shqiptar.

Se fundmi ai eshte pjese edhe e emisionit ‘C’est la Vie’. Por sot gjate intervistes ne ”Nje kat me larte” moderatori e ka pyetur se cili nga Vipat Shqiptar ka bere operacione plastike pasi ato vete nuk e pranojne.

E para ne liste ka qene Aurela Hoxha aq shume e perfolur per operacionet e saj.
E doktori tha qe Aurelen ka shume kohe qe nuk e ka takuar ama nje gje ishte e sigurt qe vajzat e ekranit nuk jane njesoj ne jeten reale ashtu si shfaqen ne Instagram. Duke lene te kuptohet qe vec nderhyrjeve plastike ato perdorin shume edhe photoshopin sic ishte ne rastin e Aureles.

Me pas u pyet edhe per Luana Vjollcen dhe doktori tha se ishte i sigurt se ne ne trup Luana nuk kishte nderhyrje duke e lene te kuptohej se ne fytyre kishte dsa te tilla por pa folur shume gjate.

E treta ishte Iva Aliko por sapo pa foton e shfaqur Skerdi ka qeshur me te madhe duke thene kalojme tek fotoja tjeter pasi Iva ishte komplet ‘BIO’./DardaniaPost.com