Shpallje

Mesnatën e sotme, ajo ka postuar një sërë fotosh e videosh në Instagram ku ka piketuar aktorin e njohur, Gent Hazizi, i cili aktualisht është pjesë e “Shiko kush luan”.

Nuk jemi të sigurt çfarë e ka nevrikosur Bleonën kaq shumë, por bazuar në postimet e këngëtares, ndonjë batututë e përdorur nga aktori dhe krijuesi i “Plako të mbajt e jotja” duhet të jetë arsyeja.

“Kush është ky mjekër cjapi se nuk e njeh njeri?” , – shkruan Bleona në një video.

Nga ana tjetër ajo ka publikuar bisedat me një gazetar/e, e cila gjatë përgjigjes shkruan: “Idiot aman! Ka shumë p*rdhë. Të gjithë këta që janë në Top [Channel] kështu bëjnë, sikur kanë çliruar Shqipërinë!”./lapsi/