Shpallje

Këtë vit këngëtarja e njohur Tuna dhe bashkëshorti i saj Patris Berisha, kanë qenë ndër çiftet më të komentuara në mediet rozë.

Çifti i njohur vetëm pak javë më parë pushtuan mediet rozë e si shkak për këtë doli të jetë një lajm për ‘krizë’ mes tyre, transmeton Gazeta Express.

Ndonëse nuk ishin deklaruar asnjëri për këtë, Tuna e Patrisi kishin demantuar këtë duke publikuar fotografi së bashku në rrjetet sociale.

Por, nuk dihet se çfarë është duke ndodhur mes tyre, pasi që dyshja e njohur së fundmi kanë larguar njëri-tjetrin nga Instagrami.

ujtomë se Tuna e Patrisi këtë vit përjetuan ndjenjën më të bukur duke u bërë prindër për herë të parë.