Shpallje

Në Prishtinë është arrestuar një i dyshuar pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje ka sulmuar fizikisht me mjet të mprehtë-thikë viktimën mashkull.

Viktima ka pësuar lëndime trupore dhe i njëjti është dërguar për tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit i dyshuari dërgohet në mbajtje.