Shpallje

Besiana Behluli është vajza e dytë e këngëtares sonë të madhe Shkurte Fejza.

Besiana nuk ka preferuar të merret me muzikë sikurse motra e saj e madhe Gresa. Por, ajo ka vazhduar një kohë me modelizëm.

Tani është e martuar dhe po e shijon jetën me bashkëshortin e saj. Besiana edhe pse e martuar nuk nguron që për ndjekësit e saj nëpër rrjetet sociale, t’iu ofroj foto të bukura artistikisht. E një të tillë ajo e ka nda së fundmi me ta, ku shihet tepër në formë, shkruan “Kosovarja”.

Ajo në këtë foto ka të veshur një fustan të bukur i cili ia qet në pah linjat e saj përfekte.