Shpallje

Ajo u vu në qendër të vëmendjes pasi u përplas me Wayne Rooney përderisa po punonte si prostitutë në vitin 2010, shkruan DailyMail.

Dhe Jenny Thomspon tregoi përsëri se ajo nuk ishte e prirë për t’i lënë anash ditët e bukura të kërshëndellave dhe i shijoj ato natën në qytetin e Boltonit, shkruan GazetaBlic.

28-vjeçarja, e cila herët këtë vit, ka gëzuar një kufizim në Ex On The Beach, doli komplet pa jelek duke veshur kështu vetëm një bluzë gjysmë transparente me ngjyrë blu dhe e shijoi në maksimum natën e saj festive.

Pavarësisht asaj ajo u duk tmerrësisht keq shkaku i kombinimit që kishte bërë me tutat Louboutin, edhe pse përsëri tërhoqi vëmendje.

Me një trup që i kishte dhënë vetëbesimin e plotë, ylli i realitetit kishte hequr dorë nga sytjenat (jelekët) për të treguar trupin e saj të skalitur dhe gjoksin e saj të ngulitur, shkruan GazetaBlic.

Jenny kishte goditur mediat rozë me tituj gjatë vitit 2010-të,  kur u zbulua se ajo kishte fjetur shtatë herë me Wayne gjatë një periudhe të shkurtë mujore.

Kjo kishte ndodhur përderisa Coleen ishte shtatzënë me djalin që e quajti Kai – i cili u lind në nëntor të 2009-ës.

Ajo pretendonte se kishte fituar nga 1200 funte sa herë që kishte pasur takimet dy orësh me të dhe se po ashtu e kishte shijuar edhe seksin në treshe edhe me kolegen e tij, Helen Wood.

Jenny gjithashtu në mesin e ‘pushtimeve’ të saja me të famshëm kishte përmendur edhe Mario Balotellin dhe Geordie Shoren.

Në vitin 2013-të, ajo nxori në treg librin e saj ‘Bang to Writes’ në të cilën solli detaje nga jeta e saj si një vajzë që e thërrasin, shkruan GazetaBlic.

Ajo po ashtu pretendon të ketë pasur edhe një nxehje me boksierin i cili tashmë është yll i “I’m Celebrity”, Amir Kahan në një toalet të një klubi nate.

Megjithatë, ajo thotë se është pikërisht lindja e vajzës së saj Izabella ajo e cila i ka dhënë motivin për t’i lënë pas këto punë. © DailyMail – GazetaBlic /