Shpallje

Modelja e famshme me prejardhje shqiptare, Angela Martini shquhet për format e saj seksi, bukuroshja vazhdon të jetë njëra nga femrat më joshëse, shkruan Gazeta Blic.

Martini vazhdon të jetë femra më e komentuar në rrjetet sociale, ku edhe poston imazhe të shumta.E në fotografin e fundit që ka postuar në rrjetet social “Instagram” bukuroshja shfaqet shumë seksi.

Nusja më e re dhe më sexy është duke jetuar momentet më të lumtura, ajo para disa ditëve i ka dhënë fund beqaris.

Angela ka treguar fustanin e bardhë të nusëria dhe në fotografi i ka hedhur edhe një mbishkrim: For the ones that didn’t see my white wedding dress..

Ajo çdo herë shfaqet me pozat shumë joshëse ajo i çmend të gjithë ndjekësit ne rrjetin social.Më poshtë shikoni disa imazhe nga dasma e bukuroshes seksi.

 

For the ones that didn’t see my white wedding dress..😉

A post shared by Angela Martini (@angela_martini) on